Top Social

Bülent Arınç'a sinirlendi, kedicikleri yayından çıkardı.

Bülent Arınç'a sinirlendi, kedicikleri yayından çıkardı.


 "Kendilerine kedicik medicik deyip ticaret yapıyorlar. Yuvalar yıkılıyor. İslama zarar veriyorlar"

Adnan Oktar'dan Bülent Arınç'a çok sert yanıt

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın sert eleştirisine Adnan Oktar'dan da yine aynı sertlikte cevap geldi.Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Adnan Oktar ve Kedicikleri için "Kendilerine kedicik medicik deyip ticaret yapıyorlar. Yuvalar yıkılıyor. İslama zarar veriyorlar" diyerek sert bir eleştiride bulunmuştu. 

"BAŞKA TV'LERE DE BİR ŞEY SÖYLESENE"
Arınç'ın bu sözlerine Adnan Oktar'ın cevabı gecikmedi. Oktar, kendi kanalı A9'da, "Kızlar artık yayına çıkmayacak. Biz burda İslamı anlatıyoruz. Çok biliyorsan otur kendin anlat İslamı. Başka televizyon kanallarında da dekolteler var onlara da bir şey söylesene. Çok garip bir insan gerçekten. Başbakan çok dikkat etsin bu insana. Bu insanın Tayyip Hoca'ma bakışını ilerde göreceksiniz.

"KIZLAR ARTIK YAYINA ÇIKMAYACAK"

Kendini çok erdemli mükemmel bir adam olarak göstermeye çalışıyor. O da yapmacık ağlaması da yapmacık. Biz PKK'ya karşı çıkıyoruz. PKK'ya karşı atak yapan bir insana karşı çıkma hakkını sana kim verdi. Kedicik denmesinden rahatsız oluyor. Köpekçik olmaktan daha iyidir kedicik olmak Bülent. Madem öyle o zaman kızlarımız artık yayına çıkmayacaklar. Senin şirin yüzünü görürüz bundan sonra. Erkek görmek istiyorum diyorsun. Bundan sonra sana hep erkek göstereceğiz." dedi. Oktar kedicikleri de stüdyodan çıkarttı. (ensonhaber)